Contact

Bezoekadres:
Dobbe 74, 8032 JX Zwolle.

Postadres:
Postbus 55, 8000 AB Zwolle

Telefoon: 038 4555 940
E-mail: contact@ooz.nl
K.v.K. nummer: 56004028

HR – contactgegevens

Elly de Lange – Directeur HR & Organisatieontwikkeling (OOZ)
e.delange@ooz.nl  06-206 411 60

Team HR advies

Janny Huisman – HR adviseur Scholen: De Twijn, Ambelt, TSG Russenweg, Capellenborg
j.huisman@ooz.nl  06-146 692 31

Tessa van Belle – HR adviseur Scholen: TSG van Heesweg,  vd Capellen, Michael College, van Kinsbergen, 10-14 onderwijs , Zeven Linden, Celeanum, Support
t.vanbelle@ooz.nl  06-149 499 53

Inge Brummel – HR adviseur Scholen: PO scholen, TSG Russenweg
i.brummel@ooz.nl  06-129 474 09

Annemieke Hulsbergen – HR adviseur Scholen: PO scholen, de Twijn, Ambelt
a.hulsbergen@ooz.nl  06-182 516 97

Nigel Stanton – HR adviseur OOZ – teamcoaching en teamontwikkeling
n.stanton@ooz.nl  06-233 325 57

Alice Alting – HR adviseur OOZ
a.alting@ooz.nl   06-12889983

Tampie Cheng – HR support OOZ – academie, vacatures
t.cheng@ooz.nl

Team HR beheer

Chantal Wolf – Medewerker HR beheer Scholen : PO scholen, Capellenborg, van Kinsbergen
c.wolf@ooz.nl 038-4555969

Bert Slinkman – Medewerker HR beheer Scholen: TSG van Heesweg,  vd Capellen, Michael College, van Kinsbergen, 10-14 onderwijs , Zeven Linden
b.slinkman@ooz.nl
038-4555974

Mirjam Sijbolts – Medewerker HR beheer Scholen: De Twijn, De Ambelt, Celeanum
m.sijbolts@ooz.nl  038-4555956

Jones Manuhuwa – Medewerker HR beheer Scholen: PO scholen, Support
j.manuhuwa@ooz.nl 038-4555955