Meer weten? Neem gerust contact met ons op!

Contact

Bezoekadres:
Dobbe 74, 8032 JX Zwolle.

Postadres:
Postbus 55, 8000 AB Zwolle

Telefoon: 038-4555 940
E-mail: contact@ooz.nl
K.v.K. nummer: 56004028

Elly de Lange – Directeur HR & Organisatieontwikkeling (OOZ)
OOZ | CvB | Support
e.delange@ooz.nl  06-206 411 60

Tessa van Belle – HR-adviseur, loopbaancoach
VO | Celeanum | TSG mavo-havo-atheneum | TSG vmbo-PrO | Van der Capellen Sg.| Onderwijsroute Mens& | Onderwijsroute 10-14 | Zeven Linden College | Van Kinsbergen College
t.vanbelle@ooz.nl  06-149 499 53

Inge Brummel – HR-adviseur, Arbeidsmarktontwikkeling
PO | Schatkamer | Supernova | Krullevaar | Festival | Toonladder | Campherbeek | TSG vmbo-PrO | Dienstencentrum PO
i.brummel@ooz.nl  06-129 474 09

Tampie Cheng – HR-specialist
Arbeidsmarkt | werving & selectie | TSA | teamsite HR | website JIJ&OOZ | HFM Talentontwikkeling
t.cheng@ooz.nl 06-271 527 35

Janny Huisman – Adviseur team- en organisatieontwikkeling, trainer, teamcoach, loopbaancoach
j.huisman@ooz.nl  06-146 692 31

Annemieke Hulsbergen – HR-adviseur
Parkschool | Oosterenk | Springplank | Werkschuit | Wieden | Twijn |  Capellenborg | TSG mavo-havo-atheneum | OOZ vraagstukken CAO
a.hulsbergen@ooz.nl  06-182 516 97

Marion Willems – HR-adviseur
Ambelt | Palet Hattem | Vlonder | Markesteen | Octopus | Marshof | Montessorischool | SBO De Sluis | Tweemaster |  Avontuur | Palet Ommen | Nieuwebrug | Dennenkamp | Heidepark | IJsselhof | Florens Radewijnsschool
m.willems@ooz.nl  06-828 025 38

Heb je vragen die betrekking hebben op de personeels- en salarisadministratie?

Jones Manuhuwa – Medewerker HR-beheer Scholen: PO scholen, Support
j.manuhuwa@ooz.nl 038-4555 955

Mirjam Sijbolts – Medewerker HR-beheer Scholen: De Twijn, De Ambelt, PO scholen
m.sijbolts@ooz.nl  038-4555 956 of 06-460 414 44

Bert Slinkman – Medewerker HR-beheer Scholen: TSG van Heesweg,  Van der Capellen Sg., Onderwijsroute Mens&, Van Kinsbergen College, Onderwijsroute 10-14, Zeven Linden College, Celeanum, TSG vmbo-PrO
b.slinkman@ooz.nl
038-4555 974

Chantal Wittenaar-Wolf – Medewerker HR-beheer Scholen : PO scholen, Capellenborg, Van Kinsbergen College.
c.wolf@ooz.nl 038-4555 969 of 06-283 017 77