Meer weten? Neem gerust contact met ons op!

Contact

Bezoekadres:
Dobbe 74, 8032 JX Zwolle.

Postadres:
Postbus 55, 8000 AB Zwolle

Telefoon: 038-4555 940
E-mail: contact@ooz.nl
K.v.K. nummer: 56004028

Tessa van Belle – Directeur HR
t.vanbelle@ooz.nl  06-149 499 53

Marieke van den Brink – Corporate Recruiter
marieke.vandenbrink@ooz.nl  06-219 608 71
Werving & selectie

Inge Brummel – HR-adviseur, Arbeidsmarktontwikkeling
Sector PO (m.u.v. netwerk BOOZ), TSG vmbo en pro en Support
i.brummel@ooz.nl  06-129 474 09

Tampie Cheng – HR-specialist
Werving & selectie en online media
t.cheng@ooz.nl 06-271 527 35

Janny Huisman – Adviseur team- en organisatieontwikkeling
Talent- en organisatieontwikkeling en coach
j.huisman@ooz.nl  06-146 692 31

Marlies ten Kleij – HR-adviseur
Sector VO
m.tenkleij@ooz.nl  06-479 385 72

Marion Willems – HR-adviseur
Sector SO en netwerk BOOZ
m.willems@ooz.nl  06-828 025 38

Heb je vragen die betrekking hebben op de personeels- en salarisadministratie?

Hermien Bijsterbosch  – Medewerker HR-beheer: Ambelt, Support
h.bijsterbosch@ambelt.nl 06-41067269

Jones Manuhuwa – Medewerker HR-beheer
j.manuhuwa@ooz.nl 038-4555 955

Mirjam Sijbolts – Medewerker HR-beheer Scholen: De Twijn, De Ambelt, PO scholen
m.sijbolts@ooz.nl  038-4555 956 of 06-460 414 44

Bert Slinkman – Medewerker HR-beheer Scholen: TSG van Heesweg, Capellen campus, Van Kinsbergen College, Zeven Linden College, Celeanum, TSG vmbo-PrO
b.slinkman@ooz.nl
038-4555 974

Chantal Wittenaar-Wolf – Medewerker HR-beheer Scholen : PO scholen, Capellenborg, Van Kinsbergen College.
c.wolf@ooz.nl 038-4555 969 of 06-283 017 77